Simplex Profil ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş. 35 yılı aşkın süre boyunca sektöründe farklı alanlarda üst seviye faaliyetler gösteren tecrübelerin bir araya gelerek oluşturduğu bir kuruluştur.

Firmamız, Polisülfid (Thiokol), Poliüretan, Butil, Nem Alıcı ve Alüminyum Ara Boşluk Profil Bağlantı Elemanları gibi Düz Cam sektörü için gerekli tüm malzemeleri ve Alüminyum Ara Boşluk Profillerini geniş bir yelpazede üretmektedir ve Dünya çapında kalitesini kanıtlamış firmaların distribütörlüklerini yapmaktadır. Bunları siz değerli İş Ortaklarımızın hizmetine sunuyoruz.

Simplex Profil ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş. olarak misyonumuz, yasalara ve çevreye saygılı olmak koşulu ile;

  • Simplex Profil ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş. olarak misyonumuz, yasalara ve çevreye saygılı olmak koşulu ile;
  • Proses performansını, ürün kalitesini, insan kaynaklarını sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak…
  • Dünya kaynakları dahil tüm sarfiyatları minimize etmek…
  • Dünyada sektörümüzde oluşan tüm teknolojik gelişmeleri takip etmek ve bunları ürünlerimize, firmamıza yansıtmak…
  • Kaliteden asla ödün vermeden, sorunsuz ürün ve hizmetleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Şirketimiz uzun yılların verdiği birikimine dayanan tecrübesi ve gelişen Dünya teknolojisine ayak uyduran Yönetim ve Üretim anlayışı ile ülke ekonomisine ve sektörümüze yeni bir soluk ve yeni bir kalite anlayışı getirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Kaliteden asla taviz vermeden, makine parkı üstünlüğünün verdiği avantajı da kullanarak siz değerli İş Ortaklarımıza kaliteli ürünler sunabilmek

Simplex Profil ve Makine Sanayi Ticaret AŞ. olarak kalite politikamız, ürettiğimiz tüm malzemeler için Dünya nın saygın ve akredite görmüş test kuruluşlarından aldığı Kalite Belgeleri ile size hizmet vermektir.

Rekabetin fiyat ile değil de ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz kaliteli ürünler ile sağlanması gerektiğini bilmekteyiz.